Poprawny CSS!

MONITORING CCTV CCTV IPDodatkową i bardzo istotną częścią systemu zabezpieczenia mienia jest monitoring wizyjny, zespół kamer na bieżąco obserwujących, rejestrujących i chroniących nasz dobytek. Urządzenia cctv gwarantują zwiększenie bezpieczeństwa zarówno jako narzędzie obserwacji, oraz mogą służyć jako element prewencyjny zapobiegający niechcianym zdarzeniom.


Od kilku lat na rynku pojawił sie monitoring IP. Ma on tylu zwolenników co przeciwników. Wynika to z wielu powodów. Należą do nich: cena, wymagania co do medium transmisyjnego, jakość obrazu, mobilność, możliwość budowania systemów rozproszonych, stabilność działania itd.


Żeby zmniejszyć różnice między nimi, można zastosować obecne na rynku kamery IP z wbudowanym rejestratorem lub rejestratory z funkcjami sieciowymi bardziej rozbudowanymi niż niektóre kamery IP. Takie wzajemne uzupełnianie się powoduje, że zarówno systemy bazujące na kamerach analogowych i DVR-ach, jak i te oparte o IP mogą w wielu przypadkach działać zamiennie, zależnie od upodobań inwestora.


Monitoring IP ma jedną bardzo istotną zaletę w porównaniu do systemów opartych o kamery analogowe i rejestratory DVR. Jest to wyższa rozdzielczość rejestrowanego obrazu. Ogranicza to system telewizji analogowej (PAL, NTSC), o rozdzielczość 720 x 576. W technice cyfrowej takich ograniczeń nie ma. Każdy rozmiar obrazu jest możliwy, o ile kamera go obsługuje. W ten sposób zarejestrować można obraz o rozmiarach zależnych jedynie od parametrów kamery.


cctvIP_1 cctvIP_1 cctvIP_1


Poniżej przedstawiamy przykładowy oferowany zakres prac. Chętnie jednak zmierzymy się z każdym innym ciekawym zadaniem ...

- Montaż systemów monitoringu wizyjnego, konwencjonalnego oraz kamer IP.

- Pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

- Okablowanie budynków, pomieszczeń, dużych obiektów i całych rozległych terenów.

- Instalacje oprogramowania na komputerach PC i jego aktualizacje.

- Modernizacje, rozbudowy, naprawa.

- Wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.

- Stały nadzór eksploatacyjny, opieka serwisowa, cykliczne przeglądy konserwacyjne..

- Sprawdzenie poprawności działania, regulacja parametrów.

 


 

© 1992-2021 TKKJ-System, wszelkie prawa zastrzeżone
O FIRMIE WYKAZ PRAC REFERENCJE CIEKAWE LINKI KONTAKT