Poprawny CSS!

INSTALACJE P.POŻAROWESzczególnie w dużych obiektach, systemy takie stają się nieodłączną składową systemów alarmowych. Systemy przeciwpożarowe mają za zadanie wczesne wykrycie zagrożenia pożarem i poinformowanie użtykowników lub też straż pożarną. Bardziej rozbudowane systemy przeciwpożarowe mogą zapobiegać rozprzestrzenianiu się ognia, przez zastosowanie zraszaczy wodynych, systemu gaszenia gazem itp.


W zasadzie, instalacje które wykonujemy należy nazwać "systemami sygnalizacji pożaru", które w dość istotny sposób odróżniają się od rozbudowanego systemu przeciwpożarowego.


Mają za zadanie w szybki i niezawodny sposób wykryć poczatki pożaru, dać więcej czasu na ewakuację, zaalarmować ochronę obiektu lub straż pożarną. Dzięki czemu zapobiegną rozprzestrzenieniu się małego ognia w szalejący pożar i w znaczny sposób zmniejszają jego skutki.


Specjalizujemy sie szczególnie w systemach sygnalizacji pożarowej SIEMENS SYNOVA oraz SATEL, na montaż których posiadamy stosowne certyfikaty.


ppoz_1 ppoz_2 ppoz_3


Poniżej przedstawiamy przykładowy oferowany zakres prac. Chętnie jednak zmierzymy się z każdym innym ciekawym zadaniem ...


- Montaż systemów sygnalizacji pożarowej.

- Pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

- Montaż, wymiana, naprawa wszystkich elementów składowych.

- Okablowanie budynków, pomieszczeń, dużych obiektów.

- Stały nadzór eksploatacyjny, opieka serwisowa, przeglądy.

- Modernizacje, rozbudowy.

 


 

© 1992-2021 TKKJ-System, wszelkie prawa zastrzeżone
O FIRMIE WYKAZ PRAC REFERENCJE CIEKAWE LINKI KONTAKT